Qspace כמותי ואיכותני

Qspace כמותי ואיכותני

המחקר האיכותני באמצעות הסלולארי משלב בין יכולות הסקרים לבין תובנות המחקר האיכותני. שמחים להציג את מערכת Qspace הניתנת לשימוש מהמחשב או מהסלולארי

דמיינו לכם שהייתם יכולים לפנות לקבוצה גדולה של לקוחות, כמו בסקר, ולשאול אותם שאלות, אבל במקום לתשאל אותם 15 דקות ולתת להם להיעלם, הם היו זמינים לכם לשלושה ימים או אפילו יותר. ונגיד שהייתם יכולים לבקש מהם תוך כדי ההשתתפות לצלם את הארוחה המשפחתית שלהם, את הנעליים החדשות שלהם או את תכולת ארון הבגדים שלהם, הכול בלחיצת כפתור באמצעות הסמארטפון או הטאבלט, ולצרף הסבר לתמונה. ועכשיו נגיד שהייתם יכולים לבקש מהם, שמחר, בזמן שהם בקניון או בעת הסיבוב בסופר הקבוע שלהם, יצלמו סרטון קצר בנושא שמעניין אתכם וגם שיצרפו את רשימת הקניות שלהם ויספרו עליה קצת. לאחר מכן, הייתם שולחים להם כמה סקיצות למודעת פרסומת חדשה והייתם מאפשרים להם לשרבט על המודעה עצמה, מה אהבו ומה פחות, לאפשר להם להוסיף אייקונים שונים ובועות עם מחשבות, ולהציע שיפורים. ואז למחרת, מגיע היום השלישי למחקר, ולאחר שהם משלימים את המשימות האישיות, הם מוזמנים למרחב בו הם יכולים לראות את התוצרים של האחרים. הם יכולים להגיב אליהם. בלחיצת כפתור הם מוזמנים להיכנס לחדרי דיון וירטואליים ולהתייחס לסוגיות שונות שמטרידות אתכם. נשמע דמיוני ?

בימים אלה אנו משיקים את מערכת Qspace, פלטפורמה דיגיטלית למחקר משולב כמותי ואיכותני באמצעות סמארטפונים, טאבלטים או מחשבים.

בפלטפורמה Qspace, אנו יוצרים קהילות משימה אד הוק בהתאם לדילמות שמעסיקות את הלקוח. באמצעות פלטפורמת Qspace אנו מנסחים למשתתפי המחקר משימות חובה ומשימות רשות. הם מתוגמלים באופן דיפרנציאלי על פי מעורבותם ואיכות תרומתם מתוך קופת תגמולים קבוצתית על סמך ניקוד. תכל'ס, כפי שצריך להיות. באופן זה יש למשתתפי המחקר אינטרס להיות משמעותיים. כל משתתף רשאי לבחור כמה עוד הוא רוצה להעמיק. אנחנו מאמינים שהשתתפות במחקר כזה מביאה לתוצאות יותר כנות ואיכותיות. משתתף המחקר לא חש סטטיסט. בסולם דרגות הצגת האמת, ההצהרה השטחית הופכת לחשיפה אישית.

תחשבו על המהלך האסטרטגי הבא שלכם בארגון, זה שיעלה לכם כמה מיליונים בפיתוח מוצר חדש, בשינוי קו ייצור, בקביעת אסטרטגיה פרסומית, בהעלאת קמפיין פרסומי. האם סקר חד ממדי וחד כיווני הוא הפתרון, כאשר היום קיימת פלטפורמת Qspace המאפשרת מעורבות עמוקה של צרכנים בתהליך?

אני מזמין אתכם להצטרף כבר היום למהפכת המחקר וליצור למותג שלכם קהילת משימה. השוק כבר בשל לדבר הגדול הבא. האם גם אתם ?

לייעוץ ללא התחייבות

 

"במשך עבודתי כמנהל מותג היה לי הכבוד לעבוד עם גיורא על מספר רב של פרויקטים (השקות, בחינת קונספטים, אריזות מוצר וכיו"ב). ללא קשר להיקף המחקר או לשאלות שעל הפרק, גיורא הפגין מקצוענות ברמות הגבוהות ביותר בניהול המחקר משלב התדרוך, דרך עריכת המחקר עצמו וכלה בניתוח וכתיבת הסיכום.
גיורא ראה עצמו כחלק אינטגרלי מצוות ניהול המותג וככזה תרם הרבה מעבר לעריכת מחקר בלבד. גיורא הביא עמו חשיבה יצירתית ובונה תוך קריאת תיגר על 'המובן מאליו', העלאת שאלות רלוונטיות והצעת כיוונים נוספים לבחינה. מעבר לכך, בפן האישי, כפי שכל מי שעבד אישית עם גיורא יעיד, לעבוד עם גיורא זה תענוג צרוף – תמיד נינוח ומשרה ביטחון ושליטה במצב, תמיד עומד בזמנים ותמיד נותן מעל ומעבר. כמי שעבד עם מספר רב של סוכנויות מקצועיות, העבודה עם גיורא הייתה אחת החוויות היותר מקצועיות ונעימות שחוויתי."
גבי סוסנוביץ, מנהל אזורי, פרוקטר אנד גמבל