אודות

אודות

כבר יותר מ- 20 שנים שאני מלווה תאגידים בינלאומיים וחברות מקומיות בהבנת הסביבה התחרותית שלהם.
המומחיות שלי היא מחקר איכותני.
במשך 8 שנים ניהלתי מחלקת מחקר איכותני במכון המחקר "מדגם", קודם לכן הקמתי וניהלתי במשך 4 שנים מחלקת מחקר במשרד הפרסום גלר נסיס D'Arcy, (היום Publicis ישראל)

עד כה הנחיתי קרוב ל- 2000 קבוצות מיקוד וראיינתי קרוב ל- 1,000 צרכנים ומומחים במגוון תחומים.

אני שולט בכל שלבי המחקר כך שביכולתי לספק ערך ייחודי בכמה רבדים:
• עזרה בחידוד השאלה המחקרית והתאמת שיטת המחקר המתאימה ביותר
• ליווי צמוד בכל שלבי המחקר
• ניהול וביצוע אופטימאלי של כל שלבי המחקר: אפיון קהל מטרה, גיוס משתתפים, כתיבת קווים מנחים, ביצוע עבודת השדה, ניתוח הממצאים וארגון התובנות בדו"ח יישומי

 

"גיורא הוא המומחה הכי גדול שלי למחקר איכותני. תענוג לעבוד אתו, היכולת שלו להקשיב ללקוחות ולנתח את סיפוריהם הוא מעשה קסמים. הוא יודע להבחין בין עיקר לטפל ולתת כלים לעבודה מעשית."
שלומית צור, מנהלת אגף אסטרטגיה, תכנון ומחקר, בחטיבת השיווק של בזק

"גיורא הוא שותף לחשיבה אסטרטגית.
הראייה הרחבה שלו יחד עם יכולת הקשבה ויכולת הבחנה בין עיקר לטפל מאפשרים לגיורא להבין כל סוגיה לעומק, לפרק אותה לגורמים ולהציע פתרונות מעשיים."
מיכל ברומר, מנהלת מחלקת מחקר, P&G ישראל

"במשך עבודתי כמנהל מותג היה לי הכבוד לעבוד עם גיורא על מספר רב של פרויקטים (השקות, בחינת קונספטים, אריזות מוצר וכיו"ב). ללא קשר להיקף המחקר או לשאלות שעל הפרק, גיורא הפגין מקצוענות ברמות הגבוהות ביותר בניהול המחקר משלב התדרוך, דרך עריכת המחקר עצמו וכלה בניתוח וכתיבת הסיכום.
גיורא ראה עצמו כחלק אינטגרלי מצוות ניהול המותג וככזה תרם הרבה מעבר לעריכת מחקר בלבד. גיורא הביא עמו חשיבה יצירתית ובונה תוך קריאת תיגר על 'המובן מאליו', העלאת שאלות רלוונטיות והצעת כיוונים נוספים לבחינה. מעבר לכך, בפן האישי, כפי שכל מי שעבד אישית עם גיורא יעיד, לעבוד עם גיורא זה תענוג צרוף – תמיד נינוח ומשרה ביטחון ושליטה במצב, תמיד עומד בזמנים ותמיד נותן מעל ומעבר. כמי שעבד עם מספר רב של סוכנויות מקצועיות, העבודה עם גיורא הייתה אחת החוויות היותר מקצועיות ונעימות שחוויתי."
גבי סוסנוביץ, מנהל אזורי, פרוקטר אנד גמבל

"כמנהלת מותג פמפרס ישראל עבדתי עם גיורא שסיפק שירותי מחקר לפמפרס ולשאר מותגי פרוקטר אנד גמבל ישראל. גיורא סיפק שירותי מחקר אמינים ומקצועיים. המחקרים שהוביל היו מקיפים ויסודיים, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ומענה לכל השאלות אותן חיפשנו. כל אלה אפשרו קבלת החלטות שיווקיות אסטרטגיות טובה יותר.
הידע והמיומנות הרבים שהפגין והמעורבות השוטפת של גיורא בפעילות השיווקית ובתוצאות העסקיות של המותג, אפשרו ללמידה להיות מתמשכת ולא רק פר פרויקט.
לצד יכולותיו המקצועיות המרשימות, תענוג לעבוד עם גיורא גם ברמה האישית."
רוני נוימן, מנהלת מותג אזורית של פמפרס