אינטליגנציה קולקטיבית – הדרך ליצירת פריצת דרך עבור מותגים

 אינטליגנציה קולקטיבית – הדרך ליצירת פריצת דרך עבור מותגים

מחקרים מראים כי יותר מ- 70% מהידע בארגון הולך לאיבוד, בעיקר כיוון שהוא מפוזר כשברירי מידע אצל קבוצה גדולה של אנשים שאינם מסונכרנים. תארו לעצמכם, איזו תועלת היה הארגון יכול להשיג אם הייתה מערכת זמינה לניהול של שברירי המידע האלה.

פספוס הידע במוחות עובדי הארגון גורם לנו בשעת הצורך לחפש את המומחה. אנו נוטים לסמוך על מומחים ולזלזל בהמונים – אך מתברר שהאינטואיציה הזו שלנו היא מוטעית: קבוצות הן חכמות מכל אחד מחבריהן, מוכשר ככל שיהיה.

מחקרים מראים כי ב-91% מהמקרים ההמונים מספקים תשובה נכונה לבעיה המוצגת בפניהם, בעוד ששיעור ההצלחה של מומחים בעלי השכלה רלוונטית הוא רק 65%. דוגמה מובהקת לכך ניתן לראות בשעשועון "מי רוצה להיות מיליונר?", שם, לפי הסטטיסטיקות, כששאלה הופנתה לקהל למעלה מ-90% מהתשובות היו נכונות, אך כאשר שאלה הופנתה למומחים תשובותיהם היו נכונות בפחות מ-60% מהמקרים.

בתנאים המתאימים קבוצות טובות יותר בפתרון בעיות, אימוץ חידושים, קבלת החלטות וחיזוי העתיד. וכך, התבונה הקולקטיבית היא שמעצבת תרבויות, עסקים ומדינות, וגם את חיי היומיום שלנו.

חוכמת ההמונים אינו רעיון תיאורטי ומופשט; היא כוללת מגוון כלים ממוחשבים מעשיים ליצירת פריצת דרך בארגונים בהם היא מיושמת.

אשמח לפגוש אתכם ולהציג בפניכם את הכלי המוביל בעולם לניצול חכמת ההמונים ליצירת פריצת דרך ארגונית.

בעולם משתמשות במערכת שברשותי חברות רבות ומגוונות: לוקהייד מרטין (יצרנית F16), חברות תרופות כמו נוברטיס, מרק ואלי לילי; בנק הדואר בשוויץ בצד מגוון בנקים ברחבי העולם; תאגידי צרכנות ומזון כמו קראפט, פרוקטר אנד גמבל וקמפבל-סופ; ענקיות אנרגיה כמו EDF המתחזקת כורים גרעיניים ושדות אנרגיה סולארית; תאגידי תקשורת כמו BBC ויוניברסל ועוד עשרות חברות במגוון קטגוריות המקיפות את חיינו.

אני מזמין אתכם לשמוע על ההזדמנות בניצול חכמת ההמונים אצלכם בארגון לטובת הארגון שלכם כאמצעי לפיתוח מוצרים, ייעול תהליכים, קביעת אסטרטגיה, הגברת שביעות רצון לקוחות או כפתרון לדילמות הייחודיות לכם.

בין הכלים הייחודיים שאני מציע:

  • סדנת חדשנות בזמן אמת למנהלים
  • מערכת ממוחשבת לניהול רעיונות
  • מערכת דיגיטלית למסחר ברעיונות ולניבוי תוצאות
  • מערכת שולחנות עגולים וירטואליים לפתרון בעיות

צרו קשר עוד היום להזמנת מצגת הסבר ללא תשלום וללא התחייבות.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>